İçeriğe atla

"Tartışma:Erdal Eren" sayfasının sürümleri arasındaki fark

değişiklik özeti yok
 
Savunmadığım tek olay şudur. Mahkemenin Kemik Testi Yaptırmaması. Gerçi Kemik Testide yanlış sonuçlar verebiliyor ama kesinlikle yapılmalıydı! Tek Söyleyebileceğim unutmuyacagız seni Allah Rahmet Eylesin !
 
Evet pek objektif olmamış; Wikipedia'ya yakışmamış. Şeytanın avukatlığını yapmak gibi olacak ama Erdal maalesef olay günü nüfus kağıdına göre 18 yaşını doldurmuştu.Yanlış olarak "12 Eylülcülerin yaşını büyütüp idam ettikleri" genç olarak tanıtıldı, 2010 Anayasa oylamasında da adı kullanıldı ne yazık ki... 12 Eylül'den önce cezası kesinleşmişti. Ölen askere ateş ettiğini de zaten inkar etmiyor. Erdal gene de kurtarılabilirdi. Ama avukatı, mensup olduğu siyasi grubun propagandasını yapmayı Erdal'ı kurtarmaya tercih etmiş. Kemik testi istemesi ise tren kaçtıktan sonra. Bakınız aileye yardımcı olmaya çalışmış olan "Polis-adliye muhabirlerinin duayeni" olarak kabul edilen '''Ünal İnanç''''ın bu konuda yazdıklarına: http://www.aykirihaber.org/guendem/711-her-topa-kafa-cklmaz-erdal-erene-kemik-testini-kimler-yaptrmad.html
Objektif olunacaksa bu link de eklenmeli [[Kullanıcı:Toktamış|Toktamış]] ([[Kullanıcı mesaj:Toktamış|mesaj]]) 22:19, 12 Aralık 2012 (UTC)
 
 
== Yaşı hakkında ==
96

değişiklik