Kullanıcı mesaj:İncelemeelemani

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Atla: kullan, ara
Arsiv.svg
Vikipedi:Adil kullanım hakkında

Yeni Yılınız kutlu olsun![değiştir | kaynağı değiştir]

  Team Singapore fireworks display from Singapore Fireworks Festival 2006.jpg Yeni Yılınız Kutlu Olsun!


Sevgili İncelemeelemani,

Yeni Yılını kutlar, tüm vikipedistler ve Vikipedimiz için mutlu yıllar dilerim...

İyi vikiler, sevgiler... --Uğurkentmesaj 09:52, 31 Aralık 2014 (UTC)

Nasılsın[değiştir | kaynağı değiştir]

Nasılsın, iyisindir umarım. Sitenotice'de kapat seçeneğini tıkladıktan sonra tekrardan açma gibi bir şansımız oluyor mu? Yanlışlıkla butona tıklayanlardan birisi olarak soruyorum da. --Uğurkentmesaj 15:14, 31 Aralık 2014 (UTC)

Uğurkent, Tarayıcı geçmişini temizle. --Mavrikantmsj 15:27, 31 Aralık 2014 (UTC)
Evet olur. Tarayıcı geçmişinizi temizlediğiniz takdirde Kapat uyarısını tekrar görebilirsiniz. Ayrıca belirtmek isterim ki, Extension:CentralNotice uyarının eklentisi, Extension:DismissableSiteNotice ise uyarıyı kapatma eklentisidir. İngilizcem bazen sıkıntı oluşturabiliyor ancak anladığım kadarıyla Kapat uyarısını eklenti olduğundan dolayı kapatamıyoruz. Localsetttings.php dosyasından çıkarmak lazım. Çünkü MediaWiki:Sitenotice id'yi de 0 ve - yaparak denedim olmuyor. Böyle kalacak artık. --i.e.msj 15:29, 31 Aralık 2014 (UTC)

Bir yıldız da sizin için![değiştir | kaynağı değiştir]

Writers Barnstar Hires.png Yazar Yıldızı
Türkçe Vikipedi'ye katkılarınız için. Drgulcu 19:02, 8 Ocak 2015 (UTC)

Rica[değiştir | kaynağı değiştir]

Selam İncelemeelemani! Nacizane hizmetlilik başvurusunda bulundum. Zaman ayırıp görüşlerinizi bildirirseniz çok sevinirim. İyi vikilemeler :)--Pinkmlover (mesaj) 15:19, 11 Ocak 2015 (UTC)

Tavsiyen için teşekkürler ederim İ.e :) Bundan sonra öyle yapacağım. Sadece sunulan gerekçelerin oldukça çocukça ve bu ortama yakışmayacak kadar asılsız olmasına üzüldüm. Artık sadece izleyeceğim...--Pinkmlover (mesaj) 20:16, 11 Ocak 2015 (UTC)

Bir[değiştir | kaynağı değiştir]

Merhaba Uğur. Artık şu engelleme olayına ceza demeyi bırakmalısın, diye düşünüyorum. Kendi fikrim tabi. Yoksa canın nasıl istiyorsa öyle diyebilirsin. Kolay gelsin. :) --i.e.msj 18:15, 12 Ocak 2015 (UTC)

Pek ceza demem aslında, o an ceza demek istedim fikrimce. Kolay gelsin. --Uğurkentmesaj 18:06, 13 Ocak 2015 (UTC)

Madde adı değişimi[değiştir | kaynağı değiştir]

Hocam Beko All Star maddesinin adını "TBL All-Star" şeklinde değiştirebilir misin? Organizasyonun adı bu şekilde değişti çünkü, teşekkürler.

Bir yıldız da sizin için![değiştir | kaynağı değiştir]

Kindness Barnstar Hires.png Rastgele İncelik Yıldızı
İçimden geldi. İyisindir umarım Ömer Berkaymesaj 18:45, 17 Ocak 2015 (UTC)

Çeviri yapılmış sayfalar[değiştir | kaynağı değiştir]

Merhabalar ie, öncelikle nasılsın, umarım iyisindir. Melisgelgec nickli kullanıcı özellikle gök bilimle ilgili çeviriler yapmakta. Ödev vs gibi şeyler olabilir. Fakat çeviriler gayet düzensiz yapılıyor ben şuradaki çevirisini bayağı düzenledim. Sen bu konularda benden daha deneyimli olduğundan bir bakıp onaylayabilirmisin? Eğer bu sayfadaki çeviri ve düzenlemelere ok dersen kullanıcının diğer yaptığı çevirileride düzenleyelim. Selamlar ve iyi vikiler, Fenerli1978Buyrun beniiiim? 04:48, 18 Ocak 2015 (UTC)

Biraz geç oldu fakat bu aralar oldukça yoğunum. Kusuruma bakmayın. Kolay gelsin.--i.e.msj 08:23, 21 Ocak 2015 (UTC)

İskenderun[değiştir | kaynağı değiştir]

Sayın İncelemeelemani İskenderun sayfasında giriş bölümünde -- İlçe -- başlığı eklenmemiş lütfen siz eklermisiniz? Teşekkürler ve Saygılarımla. MHA18 (mesaj) 08:42, 26 Ocak 2015 (UTC)

Bana göre bu çok önemli değil de, İskenderun maddesinde kullanılan bilgi kutusu {{Yerleşim bilgi kutusu}}, {{Türkiye ilçe bilgi kutusu}} değil. Söz konusu farklılık bundan dolayıdır. İlçelerin birbirlerine göre farkı olduğunu düşündüren bir nedenden dolayı bunu istiyorsanız; Vikipedi'de yalnızca doğru ve kaynaklı bilgi veriyoruz, sayfaların birbirine kopya şekilde benzemesini istemiyoruz. Maalesef böyle algılanıyor sanırım. Ancak Otopedi'ye diğer tüm dil Vikipedi'lerinde olduğu gibi, Türkçe Vikipedi'de de yoğun şekilde karşı çıkıldığını bilmenizi isterim. --i.e.msj 11:02, 26 Ocak 2015 (UTC)

Arsuz[değiştir | kaynağı değiştir]

Sayın İncelemeelemani Arsuz sayfasında Rakım parametresi yanlıştır. Rakım 2 m'dir. Lütfen Rakım bilgisini Yüzölçümü parametresinin altına yerleştirinin. Rakım 2 m bu bilgi doğrudur. Lütfen bu güncellemeyi yapınız. Saygılarımla. MHA18 (mesaj) 06:42, 28 Ocak 2015 (UTC)

Sayfa Kontrolü[değiştir | kaynağı değiştir]

Sayın İncelemeelemani yeni bir sayfa açmıştım acaba kontrol edebilirmsiniz.. sayfa isimi Ankara Yeni Sahne İyi vikiler ,Kolay gelsin..--W.Shakespeare (mesaj) 15:32, 28 Ocak 2015 (UTC)

Logo Profesörüne soru[değiştir | kaynağı değiştir]

Selamlar ie, nasılsın umarım iyisindir. Sana bir sorum olacak Basketbol erkekler türkiye kupasının sponsoru değişti bununla birlikte logosu da değişti. Ben yeni logoyu ekledim ve ilgili sezonun şuradaki sayfasına koydum. Ama logoda yıl yazdığı için şuradaki ana maddeye koyabilirmiyiz karar veremedim. Sen bir fikir verebilirmisin! Selamlar ve iyi vikiler, Fenerli1978Buyrun beniiiim? 15:45, 29 Ocak 2015 (UTC)

Gereken ne ise, onu yapmışsınız. Ellerinize sağlık. Nasıl film festivallerinin yıllara göre logosu değişiyorsa, basketbol logoları da futbolda olduğu gibi değişebilir. Amacımız, okuyuculara doğru bilgi vermek değil mi?--i.e.msj 15:50, 29 Ocak 2015 (UTC)
Yani bu logoyu turnuvanın ana maddesinde kullanamam değilmi kenarında 2015 yazdığı için! Fenerli1978Buyrun beniiiim? 15:54, 29 Ocak 2015 (UTC)
Hayır efendim, AK kullanım kriterleri belirlenmiş durumdadır. Bu doğrultuda, resim galerisi oluşturmadan (yani resim galerisinde kullanımadan) ve maddeye önemli ölçede katkı sağlıyorsa hem bilgi kutusunda hem de, küçük resim olarak istediğiniz gibi kullanırsınız. Kolay gelsin. --i.e.msj 16:03, 29 Ocak 2015 (UTC)