Kullanıcı mesaj:İncelemeelemani

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Atla: kullan, ara
Arsiv.svg
Vikipedi:Adil kullanım hakkında
Antalya beach in the morning.JPG İncelemeelemani, tatile gitmiştir. Tatilde olduğu için her zaman Vikipedi'de olamayacaktır. Çalışmalara yakından katılamayacak, ancak zaman buldukça uğrayacaktır. Bu nedenle mesajlarınıza geç cevap verebilir.

CEE Bahar Uluslararası VikiProjesi Sizsiz Olmaz![değiştir | kaynağı değiştir]

Nuvola apps file-manager.png CEE Bahar 2015 Uluslararası VikiProjesi davetiyesi
Merhaba, İncelemeelemani
Orta ve Doğu Avrupa ile ilgili maddeleri belirli standartlara ulaştırmayı, çoğaltmayı, geliştirmeyi ve düzenlemeyi hedefleyen Uluslararası VikiProjesi ile ilgilenebileceğinizi düşündüm. Ayrıntılı bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz. Projede değerli katkılarınızı görmek dileğiyle şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar. --Mavrikantmsj 01:17, 15 Mart 2015 (UTC)

ArnavutlukAvusturyaAzerbaycanBeyaz RusyaBosna-HersekBulgaristanÇek CumhuriyetiErmenistanEstonyaGürcistanHırvatistanKaradağKazakistanKıbrıs CumhuriyetiLetonyaLitvanyaMacaristanMakedonya CumhuriyetiMoldovaPolonyaRomanyaRusyaSırbistanSlovakyaSlovenyaTürkiyeUkraynaYunanistan

Sayfa Kontrolü[değiştir | kaynağı değiştir]

Lütfen Sürmenespor sayfasını kontrol eder misiniz? Celalalioglu (mesaj) 11:40, 23 Mart 2015 (UTC)

Spor maddelerinin adlandırılması ve standart oluşturulması[değiştir | kaynağı değiştir]

Selam. Başlıktaki konu üzerine şurada bir öneri listesi var. Konu hakkında yorum yapmanızı, önerilerde bulunmanı rica edeceğiz. Fenerli1978Buyrun beniiiim? 02:58, 26 Mart 2015 (UTC)

Bir yıldız da sizin için![değiştir | kaynağı değiştir]

Original Barnstar Hires.png Özgün Yıldız
Hızlı yardım için teşekkürler Georgefromistanbul (mesaj) 23:23, 27 Mart 2015 (UTC)

sas[değiştir | kaynağı değiştir]

şöyle bir şeye rastladım. bir sormak istedim ne yapalım diye.. --kibele 11:55, 28 Mart 2015 (UTC)

Bilgilendirme için teşekkür ederim. SAS'a taşımışım fakat Superyetkin düzenleme yaparak, SAS aday sayfasını da silmiş. Neden aday gösterdiğimi hatırlamıyorum. Bunun dışında benim açımdan sorun yok. Kolay gelsin.--i.e.msj 13:10, 28 Mart 2015 (UTC)
Editors Barnstar Hires.png Editör Barnstarı
Üstadım buradaki ve özelliklede buradaki değişikliğin için sonsuz teşekkürler. Bu kullanıcıyı anlamak mümkün değil. Kendimi takıntılı olarak görmeye başlamıştım yavaş yavaş. Tekrar tekrar teşekkürler, Fenerli1978Buyrun beniiiim? 14:26, 28 Mart 2015 (UTC)

Arsuz[değiştir | kaynağı değiştir]

Sayın İncelemeelemani, Arsuz sayfasında Coğrafya bölümünde kaynak gösterdiğim halde neden değişikliği geri aldınız. Yüklediğimde dosyada telif hakkı ihlali yok! Ben sayfayı geliştirmeye çalışıyorum yüzölçümü bilgisi doğrudur. Hata yaptınız. Lütfen bundan sonra inceleme yaparken daha dikkatli olunuz. Böyle devam ederseniz vikipedi sitesinin gelişmesi söz konusu olamaz. Arsuz (mesaj) 14:34, 28 Mart 2015 (UTC)

Yüklediğiniz görüntünün telif hakkı bulunmaktadır. Lütfen telif hakkı bulunan materyali Vikipedi'ye eklemeyiniz. Kaynaklı verdiğiniz bilginin ise eski bir bilgi olduğu, Fenerli tarafından açıklanmıştır. Lütfen görüşlerinizi açıklamak için Vikipedi'yi aksatmayınız. --i.e.msj 14:58, 28 Mart 2015 (UTC)

Bilgilendirme[değiştir | kaynağı değiştir]

Öncelikle bu konuda sizi bilgilendirmek isterim. Kültür ve Turizm Bakanlığı sayfasındaki yüzölçümü bilgisi kaynağı 13 Mayıs 2014. Harita Genel Komutanlığı kaynağı Eylül 2014. Ancak burada bir hata vardır. Yüzölçümü bilgisini Arsuz Kaymakamı 538 km2 olarak açıkladı. Burada Kültür ve Turizm Bakanlığı hatalı olamaz. Kaynak İller Bankası İnternet Sitesinden alınmış bu hususda Harita Genel Komutanlığı ile iletişime geçtim. Bu hatayı kendilerine bizzat bildirdim. Kendiler yüzölçümü hesaplamaları tekrar gözden geçirecekler ve eğer hata varsa yüzölçümü hesaplamalarını düzenleyecekler. Şuan ben bu durumun sonuçlanmasını bekliyorum. Burada Harita Genel Komutanlığı'nın verileri hatalı olabilir. Lütfen tam araştırma yapmadan değişiklikleri reddetmeyiniz. Bu konuda bilginiz olsun. Arsuz (mesaj) 15:23, 28 Mart 2015 (UTC)

Telif hakkı[değiştir | kaynağı değiştir]

Merhaba az önce eklediğim elmalı kurabiye tarifi her hangi bir yerden alıntı olmamasına rağmen silinmiştir.Kişiye göre mi muamele ediyorsunuz ? Bu imzasız yazı İyicocuk (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.

Merhaba, eklediğiniz madde kaynak olarak belirttiğiniz ve benimde silinmesi için aday gösterdiğim siteden kopyalanmıştır. Basit bir Google araması ile zaten bunu tespit edebiliyoruz. Vikipedi'de telif haklarına önem veriyoruz. Kişiye göre muamele gibi cümleniz ise buraya gönüllü olarak katkı veren beni kırdı. Neden size ayrı muamele yapayım? Sizi tanısam bile bunu yapmam. Kolay gelsin.--i.e.msj 01:32, 29 Mart 2015 (UTC)
Özür dilerim anlık öfke ile cahilce yazdığımın farkına vardım.Benimde niyetim katkıda bulunmak elimden geldiğince.Sizin buradaki emeklerinizin farkındayım.Ben sadece kaynak olarak tarif kısmını yani nasıl yapılıyor onu almıştım.Bundan sonraki paylaşımlarda özellikle kendi araştırmalarımı burada paylaşacağım.İlgi ve alakanız için teşekkür eder tekrar tekrar söylediklerimden ötürü özür dilerim.Bu imzasız yazı İyicocuk (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.
Rica ederim. Yeni kullanıcı olduğunuz için size gönderdiğim uyarıları geriye almıştım. Takıldığınız yerde soru sormaktan çekinmeyin. Telif hakkı bulunmayan ve özgün bir madde oluşturmanız aslında çok kolaydır. Örneğin; Elmalı kurabiye maddesi için, başka bir pencerede veya sekmede güzel olduğunu düşündüğünüz elmalı kurabiye maddeleri açarsınız. Ardından bunları okursunuz ve yalnızca kendi kelimelerinizi kullanarak aklınızda kalanları maddeye yazarsınız. Hepsi budur. Eğer kaynaklar güvenilir kaynaklardan ise, bu kaynakları kaynak olarak ekleyebilirsiniz. İyi çalışmalar.--i.e.msj 01:42, 29 Mart 2015 (UTC)