Kullanıcı mesaj:İncelemeelemani

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Atla: kullan, ara

Şablon[değiştir | kaynağı değiştir]

İnceleme elemanı şablonlardan anlıyorsan bir şey soracağım. Şurada kullandığım şablonda kullanılmayan değerlerin yerine boşluk gözükmesini önlemenin bir yolu varsa söyler misin ben bulamadım da.M.A.SEKİ WMS 06:06, 20 Haziran 2014 (UTC)

Neyse boş ver problemi çözdüm.M.A.SEKİ WMS 07:45, 20 Haziran 2014 (UTC)

Uzun Sayfa[değiştir | kaynağı değiştir]

İnceleme elemanı şu sayfa (bence) iyice uzamaya başladı. Ayrı madde olabilecek kadar KD olan bir konu var mı sence içinde. Ayırmayı planlıyorum da.M.A.SEKİ WMS 12:07, 20 Haziran 2014 (UTC)

Gerçekten mantıklı. Minecraft oyun karakterleri başlığının ayrıca açılması elzem gözüküyor. Lâkin bana sormanıza gerek bile yok :) Şimdiden ellerinize, kollarınıza sağlık.--i.e.msj 12:14, 20 Haziran 2014 (UTC)
Tamam. Bir süre sonra açarım o zaman. Şuan Dune 2000 karakterleri ile ilgileniyorum iki işi aynı zamana sıkıştırmayayım.M.A.SEKİ WMS 12:29, 20 Haziran 2014 (UTC)

Teşekkürler[değiştir | kaynağı değiştir]

Katkı için teşekkürler. Hiçbir kırgınlık olmadığını bil istiyorum. Genel anlamda haklı bulunan bir görüş için bana katkıları dokunmuş birini silmem, kırılmam. Duygusal değilim. Üzülmediğimi, değişikliğin sebebini anladığımı bilmeni isterim. Sağlıcakla--İyi Vikiler.Ayrıntılı Bilgi#ileti 14:30, 22 Haziran 2014 (UTC)

Şimdi burada ne yazsam, yarın bir gün getirip önüme leblebi diye koyacak, takip sever gençlik. Bu yüzden, iyi dileklerin için teşekkür ederim. Gerisini, zaten biliyorsun. Güzel bir söz ile bitireyim bari; "Sen yanmazsan, ben yanmazsam, biz yanmazsak; Nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa?"... Kolaylıklar diliyorum. Seni seviyoruz, kendine iyi bak.--i.e.msj 14:37, 22 Haziran 2014 (UTC)

Tech News: 2014-26[değiştir | kaynağı değiştir]

07:20, 23 Haziran 2014 (UTC)

Amerikan(a) işaret dili[değiştir | kaynağı değiştir]

Bu sayfanın adı hatalı olmuş. Amerikan olucakken Amerikana olmuş:). Bunu düzeltebilir misiniz? Ömer Berkay (mesaj) 20:59, 25 Haziran 2014 (UTC)

Teşekkürler ve gerekli taşımayı yaptım. Fakat, bunu otomatik onaylanmış kullanıcı olduğunuz için, Vikipedi:Adlandırma kuralları uyarınca sizde kolayca yapabilirsiniz. Bunun için sayfanın üstünde oku, değiştir, +, geçmişi gör, ♥, (yıldız (sık kullanılanlara ekleme) yanında bulunan şu anda ingilizce olan ama yakında düzeltilecek More'dan çıkan alt menüdeki taşı'ya basmanız veya Özel:SayfaTaşı'yı adres satırına ekleyip, bundan sonra / işareti ve adını değiştirmek istediğiniz sayfayı yazarak, çıkan sayfada, yeni isim bölümüne taşımak istediğiniz ad ile alt bölüme gerekçe yazdıktan sonra sayfayı taşı butonuna tıklayarak taşıyabilirsiniz. Eğer bir sayfa taşımaya karşı koruma altına alınmış veya iki defa aynı ada taşınmışsa (istisnalar olabiliyor), bu durumda sayfa taşıma isteğini ilgili sayfanın tartışma bölümünde belirterek eğer itiraz gelmiyorsa Vikipedi:Sayfa taşıma talepleri bölümüne ekleyip, bir hizmetlinin taşımasını bekleyebilirsiniz. Umarım, kafanız karışmamıştır. Bir kaç denemeden sonra, çok kolay olduğunu göreceksiniz. Kolay gelsin.--i.e.msj 19:22, 25 Haziran 2014 (UTC)
Çok sağolun. İyi günler. Ömer Berkay (mesaj) 22:28, 25 Haziran 2014 (UTC)

Sayın İnceleme Elemanı[değiştir | kaynağı değiştir]

Trophy.png Yazdığım sayfayı incelediğiniz için teşekkürler
"Şeyhömer" adlı vikipedi sayfasına kaynak elkedim. son durumu inceleyebilimisiniz? Lidian (mesaj) 16:29, 26 Haziran 2014 (UTC)

Osmanli Hanedani reisi listesi[değiştir | kaynağı değiştir]

Neden sehzade listesi sinildi?

Buyrun, 25 sehzade yasiyor, bunlar hanedan reisi listesi

http://www.ibrahimpazan.com/index.php/12-yasayan-osmanl-lar/21-bbb.html

Eurovision maddelerindeki bayraklar[değiştir | kaynağı değiştir]

Merhaba. Burada kişisel görüşünüzü bildirebilir misiniz? Sevgiler. --akinranbu (mesaj) 10:53, 28 Haziran 2014 (UTC)


Seçkin Resimler[değiştir | kaynağı değiştir]

Merhaba İncelemeelemanı. Seçkin resimler kategorisinde Eğlence yaşam ve kültür bölümündeki yiyecek ve içecek ile ilgili resimleri yeni başlık altında toplamayı düşünüyorum. Diğer vikipedilerde de bunu farkettim. Sen bu konuda ne düşünüyorsun senin fikrinide almak istiyorum. İyi vikiler. Ömer Berkaymesaj 13:23, 23 Temmuz 2014 (UTC)

Neden olmasın? Şimdiden ellerine sağlık diyeyim. Kolay gelsin. Ben bu aralar yoğunum Ömer bey. Resim işleri sende kaldı vallahi.. :)--i.e.msj 10:36, 25 Temmuz 2014 (UTC)

İyi Çalışmalar[değiştir | kaynağı değiştir]

Merhaba. Kidz/Animez sayfasını yeniden düzene sokulması gerektiğini düşünüyorum. Anonimlerin değişiklikleri uygundur. Bir takım gerekçeler nedeniyle sayfanın Kidz TV'ye taşınması gerektiğini düşünüyorum. Bir tartışma başlattım konuyla ilgili. Tartışma:Kidz/Animez 91.200.122.230 19:34, 27 Temmuz 2014 (UTC)

Ramazan Bayramınız kutlu olsun![değiştir | kaynağı değiştir]

 
Bu size! (İnşallah şeker hastası değilsinizdir Face-grin.svg )
Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun!


Sevgili vikipedist arkadaşım,

Ramazan Bayramını kutlarım.


~~ İyi vikilemeler, sevgiler, saygılar ~~   --Uğurkentmesaj 10:17, 27 Temmuz 2014 (UTC)